Moser є динамічним і успішним брендом, за понад півстоліття якість машинок для стрижки Moser стало стандартом стабільності роботи і заточки лез. В основі цього успіху лежать постійні інновації та прагнення задовольнити всі потреби клієнтів. На даний момент компанія випускає широкий спектр товарів для краси волосся під брендом Moser.

Історія бренду. Компанія Moser була заснована в 1946 році Куно Мозером в Німеччині. Основне виробництво компанії і до цього дня розташоване в м Шварцвальд.
У 1996 році компанія Moser інтегрувалася з корпорацією Wahl, а в 2002 перейменована як Wahl GmbH. На знаменитому заводі в Шварцвальді площею 7100 кв.м. працює понад 200 співробітників. Це порівняно невелика цифра досягається за рахунок високої автоматизації роботи співробітників. Починаючи з основного питання: “Що хоче клієнт?” Корпорація Wahl Clipper використовує свої ноу-хау і технічні навички для розробки продуктів під маркою Moser – гідні рішення професійних і побутових завдань. На даний момент компанія випускає широкий спектр товарів для краси волосся під брендом Moser: машинки для стрижки, машинки для стрижки тварин, тріммери, фени, плойки для завивки і щипці для випрямлення волосся. Найбільшу популярність серед професіоналів завоювали машинки для стрижки, вони повністю виробляються в Німеччині, не дарма на кожній машинці ставиться знамените клеймо made in Germany.

Спектр продуктів. Машинки для стрижки, машинки для стрижки тварин, тріммери, фени, плойки для завивки і щипці для випрямлення волосся.