Новини

DIAMOND BLADE. Можна дезинфікувати!

Набір лез, які можна дезінфікувати для кращого захисту від інфекції в салонах
Захист салонів від Covid-19 охоплює навіть найдрібніші деталі. Наприклад, ретельне очищення та дезінфекція лез машинки для стрижки тепер стала частиною повсякденної гігієни салону після кожного клієнта.
Тому важливо, щоб набори лез можна було належним чином продезінфікувати. Ось чому MOSER пропонує серію професійних лез, виготовлених з високоякісних матеріалів, які відповідають цим новим вимогам та легко піддаються дезінфекції. Наприклад, DIAMOND BLADE, який не тільки переконує своєю надзвичайною точністю зрізу та довговічністю, але й спрощує дотримання гігієнічних норм в салонах. Наприклад, набір лез з нержавіючої сталі з вуглецевим покриттям можна легко зняти без гвинтів, а потім промити під протічною водою. Крім того, він стійкий до корозії та дезінфікується! Це дає перукарям інструменти для виконання вимог дезінфекції у своїх салонах.
Порада для всіх, хто хоче купити нові машинки для стрижки волосся:
Високопродуктивний LI + PRO2 в стандартній комплектації оснащений алмазним лезом, в той час, як він є додатковим для багатьох інших пристроїв MOSER. Крім високої продуктивності та преміальної якості, він також має безліч інноваційних функцій. Цей професійний інструмент вражає своїх власників своїм металевим зовнішнім виглядом і винятковим часом автономної роботи, а також функцією швидкої зарядки та можливістю підключення до мережі. Це робить його вашим надійним супутником в салоні — навіть при інтенсивному використанні. До речі, ергономічний і потужний CHROM2STYLE від MOSER в стандартній комплектації також поставляється з DIAMOND BLADE.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *