Новини

Новинка: MOSER Li + Pro2 з високою швидкістю роботи

Wahl представляє серію інноваційних приладів на перукарському ринку – нове покоління Li + Pro2 . Як наступник попередніх батарей Li + Pro, нова лінійка преміумкласу, що складається з високоякісних машинок для стрижки Li + Pro² і міні-контурного тримера Li + Pro², може похвалитися футуристичним дизайном, оновленою матованою поверхнею та деякими оптимізованими функціями. Вбудований інтелектуальний дисплей машинки для стрижки Moser Li + Pro2 встановлює нові стандарти, оскільки значно спрощує роботу з пристроєм. Це дозволяє користувачам завжди стежити за тим, що має значення: тут чітко відображаються відповідні дані про використання, такі як місткість акумулятора, поточна швидкість або повідомлення про олію та очищення.

Обидва пристрої мають три різні швидкості та тому можуть бути адаптовані до індивідуальних потреб клієнта та волосся. Найнижча швидкість, наприклад, особливо тиха та ідеально підходить для чутливих клієнтів, водночас знайома висока продуктивність за стандартного налаштування або додаткова потужність максимальної швидкості дозволяють досягти ідеальних результатів стрижки навіть з неслухняними волоссям. Додатково, металевий колір корпусу надає цим професійним приладам першокласного вигляду. Крім того, вони дуже приємні у використанні завдяки комфортним тактильним відчуттям та збалансованому розподілу ваги. Серія Li + Pro2, розроблена й виготовлена в Німеччині, оснащена професійної літій-іонною технологією (без ефекту пам’яті). Машинка для стрижки волосся вражає винятковим часом роботи — до 160 хвилин, а тримера — до 90 хвилин. Завдяки двигуну, керованому процесором, потужність різання залишається сталою навіть при зменшенні заряду батареї. Ще одна перевага — функція швидкої зарядки, яка займає всього 80 хвилин (або 30 хвилин для тримера). Тому, навіть за умови рівня використання вище середнього Li + Pro² є надійним партнером у вашому салоні. Крім того, бездротові пристрої можна легко перемкнути на роботу від мережі.

Набір лез з нержавіючої сталі Diamond Blade, з точним шліфуванням та вуглецевим, покриттям забезпечує максимальну точність та переходи при використанні машинки для стрижки, гарантує ідеальні результати. Окрім того, його можна мити та він повністю захищений від іржі. Алмазний диск також вирізняється надзвичайно високою твердістю й забезпечує термін служби в 40 разів триваліше, ніж у звичайних стандартних наборів лез. Система швидкої зміни дозволяє швидко та легко перемикатися на різні набори лез з іншими ефектами та надає користувачу повну свободу творчості.

Тример LiPro² mini також оснащений професійним набором лез Diamond й гарантує відмінно чіткі контури. У комплект постачання входять різні насадки-гребінці, а також підставка для зарядки, масло для приладів, щітка для очищення та мережевий кабель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *