Новини

Genio Pro Fading Edition. Новинка для ідеальних переходів

Новий Moser Genio Pro Fading Edition для ідеальних переходів. Тепер усі майстри можуть впоратися з вражаючими переходами!

Moser спирається на точність та інновації. Є прекрасні новини для всіх шанувальників інноваційних гаджетів: Wahl створив для преміального, відзначеного нагородами Genio Pro (Red Dot Design Award) чудове оновлення: новий Moser Genio Pro Fading Edition.

Тепер він доступний з інноваційним Fading Blade, який має вбудоване точне регулювання від 0,5 до 2 міліметрів і надзвичайно плоский кут нижнього леза. Завдяки цьому налаштуванню будь-який перукар тепер може легко створювати майстерні плавні переходи та надточні короткі переходи.

Окрім того, інноваційне лезо Fading Blade зрізає так близько до шкіри, що можливі навіть точні переходи (переходи від короткого гоління), а також контури та деталі. Перевага: інноваційний набір лез працює ще швидше та ефективніше, а для полегшення роботи має нанесене міліметрове маркування.

Найвища точність та необмежена бездротова робота.
Окрім виняткових характеристик різання, цей високопродуктивний механізм також набирає бали завдяки оригінальній системі заміни батарей, що забезпечує безперервну бездротову роботу. У неї більше високотехнологічних функцій, ніж у будь-якої іншої машинки для стрижки волосся, представленої сьогодні на ринку.

Система швидкої заміни Genio Pro уже викликала ажіотаж у перукарській індустрії у 2018 році. Вона була розроблена спеціально для безперервної роботи в салонах та ґрунтується на концепції, котра дозволяє перукарям використовувати надійні бездротові пристрої, навіть якщо їх робоче навантаження вище середнього. Це стало можливим завдяки змінній батареї, яка входить в стандартну комплектацію.

Пристрій оснащений літій-іонною технологією та може бути замінений лише за три секунди. Ті, кому цього недостатньо, можуть оновити свою систему Genio Pro за допомогою додаткової батареї XXL, яка забезпечує час роботи до трьох годин більше, в той час, як змінні батареї готові до роботи після всього лише 50 хвилин зарядки. Крім того, в новому Moser Genio Pro Fading Edition основний акцент робиться на продуктивність: його унікальну технологію управління швидкістю двигуна забезпечує потужний привід зі сталим рівнем потужності та постійною швидкістю незалежно від типу волосся або заряду акумулятора.

В результаті професійний прилад з ергономічним дизайном, високою якістю, абсолютною надійністю і високоточним Fading Blade надає перукарям усе, що їх душа забажає. У комплект входять різні насадки-гребінці, а також підставка для зарядки, масло, щітка для очищення та мережевий кабель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *